

Tak tím pan prezident úplně ustřelil. ÚS rozhodl, že má být na summitu, ale nespecifikoval v jaké pozici, takže, kde bere tu drzost se automaticky postavit do čela delegace. Opravdu pan prezident nemůže za vzniklou situaci???

Je to zvláštní dávat předběžné opatření, když nerozhodli jestli je pan prezident v právu. Náhodou později rozhodnou, že v právu není a nikdo za toto rozhodnutí opět nebude zodpovědný a kola se budou točit dál. Já jsem zklamaný z našeho právního státu. Všechny rozhodovací státní agendy rozhodují bez absolutní sebereflexe a vyvození zodpovědnosti. Někteří čekají na spravedlivý proces několik měsíců a několik let na konečný výsledek, který se mění jako skóre...

Aby to bylo v pořádku, tak by si paní Mrázová měla zvednout podnájem z vlastní iniciativy, nebo raději by si měla sehnat dražší bydlení někde jinde, aby závistivý občané byli spokojeni. Plno občanů bydlí v obecních bytech a jakmile získají volenou funkci, tak se tohoto benefitu mají vzdát? Toto je opravdu pseudo kauza

Spíš je smutné jak funguje justice. Jedna jej opakovaně zprostí viny a druhá na základě stejných důkazů to vidí obráceně. Důvěra je tím pádem na bodu mrazu, protože je li jakákoliv pochybnost jde ve prospěch obžalovaného. Jestliže žádná pochybnost není, tak je smutné že soud první instance nedospěl ke stejnému závěru, jako odvolací soud. Dle informací z médií vycházely oba soudy ze stejných důkazů.

Tu přípojku si většina chatařů zaplatila dávno a měli dostatek prostoru a zisku od revoluce, aby investovali a rozvíjeli síť. To není si jen vyplácet dlouhé roky dividendy a pak sdělit, že na rozvoj nejsou peníze a regulační úřad samozřejmě půjde hned na ruku. Rozdělili ČEZ na distribuci a teď jen tahat z lidí peníze

Takhle pan prezident spojuje a zklidňuje situaci. Nikdo mu neřekl, že existují i neveřejná jednání a ne vše řešit přes tisk?
4