A nacinka má jakou kvalifikaci pro rozhodování o budoucnosti ČR? To, že je ve vládě kvůli tomu aby premiér nešel bručet, fakt stačí? To jsou lidi fakt tak blbí?
Je hezké, že to co ten trouba řekl popisuje přesně současný způsob vládnutí. Myslím, že zkrachovalí youtubeři, podporující nacismus by ve vládě neměli existovat.
Ústavní soud by neměl existovat, zuří Turek. Babiš verdikt respektuje - Seznam Zprávy
Motoristi jsou správné podržtašky. Hlavně nenaštvat Putina a nenaštvat ani Trumpa. Co na tom, že jsou to oba hloupí šmejdi. Lepší je mlčet a vzdát se, třeba z toho něco kápne.
Ministerstvo se distancovalo od slov Pavla na adresu Trumpa - Novinky
www.novinky.cz
4839
Abyste viděli další příspěvky, je třeba se přihlásit.
A nacinka má jakou kvalifikaci pro rozhodování o budoucnosti ČR? To, že je ve vládě kvůli tomu aby premiér nešel bručet, fakt stačí? To jsou lidi fakt tak blbí?
100