

Všechny vyroky kromě Koubkovych bych podepsal...ale nejedná se o nový problém... předtím to částečně vykompenzovali šílenou bojovností a českým stestickem... není tam absolutně žádna kvalita, na MS vůbec neměli být.... ČR fotbal je nekoukatelmy i pro fanouška natos nezaujatého cizince.... ten to musí vypnout po 5 minutách

Popsal jste to dobře, jen s tím rozdílem že politici jsou z těch co mají těch minimálně 3 střechy.... stačí se podívat do jejich majetkových přiznání a to tam není ani polovina. Jak vidíme na Prokopovi, exsefovi železnic... stalo se to i dobrým zdrojem korupce... takže opravdu politici budou vymyslet nejrůznější důvody kde je chyba.... řešení je jediné....z bydlení nesmí být investiční nástroj s nulovou daní.... je potřeba zavést zdanění jako např v Itálii...

Všichni politici kseftuji s byty a proto není v jejích zájmu aby byli levnější... Všechny kecy kolem jsou jen mlha pro ovce, stačí nastavit zdanění např jak v Itálii a je po legraci.....ale protože z toho stavu profitují a jsou prakticky rentieri tak to neudělají - napříč politickým spektrem

A co by ako s tou presilovkou urobili? Akože dali gola? Inak hrali pekne, zabudli na české šťastíčko a zbytočne fnukaju....s Cechmi sa vždy začína za stavu 0:1, to ich šťastíčko nespí, oni mu ale idú naproti.... vždy hovoria že derby im je jedno ale vždy hrajú s SVK ako motorové myši

Jedine účinné řešení je pořádně zdanit investiční byty aby nebyli ke kšeftování ale na bydlení.... stejně jak to mají všude na západě....funguje to slušně.... jenže to by se dotyční střelili do vlastních nohou a radši se budou tvářit že nic takového neznají

Fakt trapné... kdyby byla z jakékoliv jiné krajiny tak by měla výrazně nižší trest... šílené zvkaetw ve srovnání se Swiatek a Sinnerem..... člověk ma horší chvílku a oni mu zlikvidují kariéru jen aby exemplárně ukázali jak jsou důležití
2