

Zase jen kecy a kecy. Ryba smrdí od hlavy. Protekcionismus z naší ligy se přenáší do repre, proto je stav takový jaký je.
Douděra, Chorý, Holeš, Zelený…. katastrofa.
V zahraničí máme hráče v podprůměrných týmech (snad výjimka Bayer Lev.) a navíc i v těch týmech nepatří k nejlepším, ale v Česku z nich děláme hvězdy. Dokud si budeme nalhávat jak máme dobré hráče, bude to vypadat stejně. Tato generace je k ničemu a bohužel, za 10 posledních let jsme neměli ani...

Čím “rozhodili” naše hráče v poli, že jsme nedokázali dát gól?
Fotbal není tenis a urážlivá skandování včetně zmiňování smrti je “normální” i v naší lize.
Hrát tak česká repre fotbal a ne se alibisticky šourat po hřišti, psali by písálkové ze Seznamu něco jiného.

Antifotbal v českém podání. Nejsem si jistý jestli si dokázali přesně přihrát 4x za sebou v situaci, kdy byl blízko soupeř (ne před vlastní 16kou).
Chaloupek úplně mimo, Chorý za 20min snad bez kontaktu s míčem.
Korea hrála prd, ale na ty naše “hvězdy” to stačilo.

Krásný příběh o tom, jak člověk může naslouchat svému srdci. Nikde není psáno, že člověk musí zůstat přikovaný rodné hroudě.
Mi se přihodilo něco podobného v roce 2005 - není to Mexiko ani MS. Jel jsem na služebku do tehdy ještě SCG (Srbija i Crna Gora) a pokazila se mi zpátečka. V Česku se dnes cítím jako cizí turista, který má výhodu, že 100% rozumí česky, ale vracet se do CZE natrvalo neplánuji…
Kluky anglický chápu a smekám s ohledem na to, jaká před těmi 40 lety byla doba 👍

Díky za vše Patriku a přeju ještě hodně individuálních i klubových úspěchů.
38