

Nemá cenu ptát se, jestli se ani trochu nestydíte. Ve dnech, kdy si připomínáme co pro nás Rudá armáda udělala, se předháníte ve špinavostech, aniž byste o situaci z té doby cokoliv opravdu věděli. Je mi hanba za takové spoluobčany. Neunavujte se urážkami vůči mě, číst to nebudu.

Místo aby se opozice soustředila na spolupráci s vládou ve prospěch naší země, tak neustále provokují, vymýšlejí si lži a falešně obviňují kohokoliv, jen aby odvrátili pozornost od svých strašlivých dopadů v minulé vládě. Jistě, scházet se může kdo chce a kdy chce, ale je velmi pozoruhodné, že se Milion chvilek ani jednou nesešel na protest proti kriminálním kauzám bývalé vlády, a že jich bylo ! A výrok, že tady někdo nechce ruské tanky může vyslovit jen...

Takže, když někdo má dost rozumu a odvahy a řekne čistou pravdu o děni ve světě, tak je to demagog, lhář apod. ? Pan Vondra, velký lokaj USA na to prostě nemá argumenty, tak se urazí a obviní oponenta. Jak opět ubohé a nízké, pane Vondro ! A ještě si neodpustí dělat na Slovensku ostudu.

Pan Pospíšil s pohledem tupého by si měl nejprve zjistit pro koho je označení "kolaborant" ve skutečnosti určeno. Je to v tomto případě právě skupina lidí jako on, kteří ničí, nenávidí a jsou prodejní těm, ze kterých si myslí, že budou mít vlastní prospěch. Pro svou zem a spoluobčany nikdy neudělají nic dobrého. Pobavila mě vlaječka v klopě p. Pospíšila. Nyní vlaječka USA, do nedávna vlaječka UA. Chudák !

Držím palce současné vládě. Konečně pracuje pro tuto republiku a její obyvatele. Macinka je borec a držím mu palce. Nechápu oponenty, jaký mají důvod štvát proti lepším výsledkům ČR a logickým krokům vlády.
19