

Tak jsem se podíval na web, z kterého se data berou a máme dle něj bezvízový styk s Barmou (názvově jsem staromilec). Jsa v Barmě, jsem si skoro jistý, že po mně chtěli před týdnem vidět vízum už než jsem sednul do letadla. Takže jednu zemi bych nám odebral.

Často tu zaznívá, že ti, co tu nežijí, tak mají zkreslené informace, a nemají do toho co kecat. Jinými slovy nevadí jak se volí, ale kdo volí. Zakázali byste tedy těm, co mají občanství, ale žijí v cizině, aby i přijeli a odvolili, protože do toho nemají co kecat. Zatímco pokud jsem na služební cestě/dovolené/studijním pobytu na týden, tak s tím problém nemáte? Potom to alo opravdu není o tom, zda se volí korespondenčně, nebo ne. Ale o tom, kdo má právo volit a kdo je občan ČR.

Zoo není zkratka, a proto se nepíše ZOO. Teda píše, ale je to nesprávně.
2