

Bylo to napínavé až do konce. Má zemi na summitu NATO zastupovat bývalý předseda vojenského výboru NATO, současný prezident a zřejmě prezident i v druhém volebním období? A nebo partička trestně stíhaného dotačního podvodníka, jehož trestní stíhání se po skončení mandátu obnoví, Klausova sekretářka, která se zřejmě už do žádné další vlády nedostane a generál v.v. nominovaný dalším trestně stíhaným šíbrem? Kardinální otázka...

Inženýr Babiš slíbil budělíp a ten splnil. Jeho děti zdědí pěknou firmičku, vždyť do ní taťka nemajitel pilně přikrádá ze státního. A vy, milé koblihy, zapomeňte na bydlení ve vlastním. Ale my, voliči Spolu, s německými platy vám rádi pronajmeme některý ze svých investičních bytů. Ovšem aby nás nedohnaly Babišovy dluhy, drahota a inflace, zdviháme nájem. Blik? Už vám to dochází?

Milé koblihy, budělíp je nákladná věc a nedostane se na každého. V tomto volebním období budělíp Agrofertu a nemajiteli. A pak samozřejmě voličům opozice s německými platy a investičními nemovitostmi, ke kterým se propracovali celoživotním vzděláváním a pilnou prací. A na vás se dostane příště. Čestný estébácký 😉

Macinka, Turek, teď se k tomu musíte postavit jako chlapi od vejfuků. Macinka hodí prezidentovi do schránky obrázek šibenice, zazvoní a uteče a Filip roztrousí po Hradě nějaké prázdné nábojnice. Tak hybaj do práce, šmudlové ;-)
40