

Pokud vládní mafie ovládne veřejná média, pak už skoro nic nebude bránit tomu, aby zde byla znova nastolena totalita. Navíc StBureš č. 25085 nezapomene při každém rozhovoru vyhrožovat svobodným médiím jako např. SEZNAM nebo NOVINKY, že na ně klekne. Teď už dokonce vyhrožuje zaměstnancům ČNB a označuje je za teoretiky a diletanty jen proto, že neskáčou tak, jak StBureš píská.

Je na čase podat kompetenční žalobu, nejlépe ještě dnes.
142