

Podle ministra zahraničí Macinky by se mezi sebou ústavní činitelé neměli žalovat. „Tímto způsobem se nedá přistupovat k politice, není to zodpovědné,“ komentoval Petr Macinka s vírou, že „to pan prezident pochopí“.
😄 ano, mnohem lepší je posílat vyděračský SMS

Ty mříže jsou na první pohled dělané pro mnohem mladší stromy . Ty stromy prostě rostou - a tedy dříve nebo později kmen zesílí tak, že tu mříž ponese sebou - což se teď děje. Jestli za to částečně může i kořenová síť nízko pod povrchem je věc další.
Město se holt bude muset plácnou přes kapsu a tyhle mříže přesunou do ulic s mladší výsadbou a na tyhle místa nechat vyrobit mříže s větším prostorem pro kmen.

Strategický suroviny se nedají nakupovat kde vás napadne. Rusáctvo není spolehlivý obchodní partner (není to ani jakýkoliv jiný partner)
Jestli se nějakými pošukovi povede prosadit opětovnou závislost ve strategických surovinách na rusácích, tak dobře nám tak.
Když si v (zatím) demokratických volbách volíme vlastizrádce, máme co jsme si zvolili...

Advokát, kterej používá generativní AI tímhle způsobem by měl přijít o licenci, možná i o svéprávnost.
Kurňa lidi vzdělávejte se trochu v tom co to vlastně je generativní umělá inteligence a jak funguje.
Hodně může napovědět už to "generativní"..
Chjo...

Roskomnadzor. Jen název tý instituce mluví za všechno 🙂
Kdyby se raději zamysleli nad tím, co oni sami už od školky cpou do hlav svým dětem...
Ten západ je celej tak prohnilej, že tu mají všichni jejich pohlaváři nemovitosti za miliardy, jezdí sem na dovolené a nakupují naše auta..

Turkovi i Micinkovi by měl někdo to jejich přebujelý ublížený ego zadupat do země. Neviděj si do huby ani jeden z nich. Jak malý smradi...
73