proč tam vůbec lezou a kazí dětem a ostatním den nikdo ma ně není zvědavej
za to tohohle šaške všichni žerou
je zajimavé, že češi chtěji vždy vše občůrat a pak se strašně diví, jak je svět nespravedlivý.
musí ale vyčuhovat správným směrem to ale za babiše rozhodně nehrozí
aby jim na ty sviňárny nikdo neviděl
to je vtip století
čim dál tím více se posouváme zpět ke komunismu.
zaslouženě
zasloužené vyřazeni z MS, furt budeme hrát zanďoura, tvl.
a správně dělají
tak ať jde, nikomu chybět nebudou
kompeteční žaloba je nutná
proč tam vůbec lezou a kazí dětem a ostatním den nikdo ma ně není zvědavej
9