

Chudinky bankéři, nebudou mít na chleba. A jak to tedy dělají na Slovensku, nebo ve Švédsku, kde jsou poplatky ještě menší??? Za posledních 35 let si tuzemské banky zvykly dojit nás jako bezedný zlatý důl. Ve většině produktů máme největší poplatky v Evropě, tak se není čemu divit, že kvičí, když se jim přiškrtí alespoň jeden penězovod

Tak panu poslanci Langovi se nelíbí, když někdo vyjádří svůj názor. Pan poslanec by byl asi spokojen, kdyby u nás mohl vládnout jako Putin v rusku a házet lidi pro jejich názor z okna. Já Vám tedy řeknu svůj názor na takové "lidi," jako jste Vy, pane poslanče... Vlastně neřeknu, dostal bych ban od Seznamu

Ač jsem velký odpůrce estébáka a jeho nohsledů, zde vybízím ke klidu. Tyhle odporné praktiky jsou na našich úřadech zcela běžné a to bez ohledu na politickou příslušnost. V podstatě každý člověk, který dosáhne na funkci s dostatečnou pravomocí tohle začne dělat. Ať hodí kamenem každý úředník, který někdy neudělal nějakému známému "službičku."
4