

Už se mi párkrát stalo, že v bankomatu nebyly peníze a čekal na doplnění.
Tato docela asi nákladná akce se jim taky mohla pěkně vymstít.
Policajti mohli přijet dřív a oni jít sedět za pár kaček (liber).

Tomu se říká trefit se do vlastní nohy.
Jak nejsou západní soustruhy a CNC stroje, tak Rus sice rakety vyrábí, ale ty si létají jak chtějí.
Stejně jako ten orešnik. Jeden trefil garáže a jeden jim spadl na jejich stranu fronty. A to je pěkná suma peněz v háji.

No tak kdyby nedělali potíže celému světu vydíráním v Hormuzu, tak by se k nim možná ostatní chovali lépe.
Sportovci za to asi nemohou, ale reprezentují zemi, která podporuje terorismus .

Macinka je kašpar a ještě k tomu mstivý a hloupý. Šílená kombinace.
137