

8 měsíců v roce máme topnou sezonu. Každý rok promlouvám do duše našemu plynovému kotli, v posledních letech i prostřednictvím exministra Hladíka. Kotel však na informace o dvakrát rychlejším oteplování kašle a když je doma zima, drze se mi vysmívá a žere plyn.

Další blábol z pera Seznamu, tentokrát ctihodný Václav Dolejší. Macinka není proti klimatu, ale proti klimatickému fanatismu. Úspory státu jsou potřeba neb státní pokladna je prázdná. Kultura či umělci, pokud potřebují státní dotace, aby mohli fungovat, potom se tedy jedná o státní kulturu či státní umělce. Prosím, nechť si tak říkají, ať je v tom jasno. Čest práci:-)

Ať žije soudruh generál prezident a jeho soudružka choť. Jsou to naše rudá sluníčka, která nám svítí na cestu. Navrhuji postavit pomník na Letné. Sousoší v podobě velikého Pavla, menšího Havla a malinkého T.G. Masaryka s názvem "Pravda a láska vyděsí".

Slabý prezident, kterého vodí lidé v jeho okolí, se obrací na Ústavní soud, který bude rozhodovat politický spor. Tento člověk se měl věnovat obraně státu a nikoliv jeho destrukci. Do roku 2019 míval realistická a pragmatická stanoviska a toho se měl držet. Bohužel je osobnostně slabý a tak se nechal přesvědčit, že se stane dobrovolně loutkou. Smutný příběh.
5