

No diskutujte jak chcete, ale proč je tedy auto ve vojenské barvě a s bílým Z přesně jako vozidla z Ruska, když je to jen nějaké písmeno abecedy a majitel tim nic nechtěl říct. Je to vlastně kabrňák hodný obdivu?

Tak už si voliči současného šesti gangu přiznejte, že tahle vypečená partička je přesný opak a dělá opak toho co vám naslibovala. Nechat ho vládnout a ještě k tomu podruhé to chce odvahu. Minimálně já se na vás zlobit nebudu, že si přiznáte tu chybu volby.

Mě to přijde jako zajímavá práce s živým organismem. Je to originální a v dnešní době téměř ojedinělý výsledek trpělivosti. Proto ta cena. A věřím, že s delší praxí a předáním další generaci by se i užitnost výsledku zlepšila.

Nejen Rusko, ale i USA, zde neskrývaně Elonem Muskem, velmi rádi destabilizují Evropu. Pomáhali destabilizovat země odkud uprchlíci přicházejí a vedli informační kampaně, aby věděli migranti kam jít a zároveň podporovali převaděče a jiné činnosti k usnadnění cesty. Teď už v podstatě dezinformace a podněcování k násilí stačí.

Teď je ještě větší chuť daně neplatit, když nemalou část sežere ta xvině Babišova pro umoření zadluženosti (ne)jeho Agrofertu. Vrátím si co mi Fyala vzal a tentokrát jebu i na naše lidi, sorry jako. Kántry for fjučr.