

Lidé do předčasného důchodu nemohou protože stát je řízen totálně neschopnými lidmi kteří nevidí nebo nechtějí vidět pravdu. Pravdou je že by minimální mzda v ČR měla být na 2.5 násobku těch nějakých 24000 co je to teď. Pak lidé možná budou chtít do práce chodit a za to by možná šli pracovat mladí. Dokud to bude tak jako to je tak si mladí sbalí kufry a vyrazí za prací do zahraničí. To co v ČR máme jsou přeplacení politici, kteří stát vedou do záhuby.

Jaké právo má k čemu se vyjadřovat. Napáchal škody jako ministr obrany, zlikvidoval ČSA a ještě ho někdo bude považovat za slušného?Slušný Slávista neexistuje ať žije ACS. Ve Spartě je pořádek a nejsme bandou blbu a kriminálků jako Slávisti.
Sparta je věčná a železná.

Chce to tvrdý trest a velký odečet bodů a pošlete ty Slavisty do druhé ligy a vše bude v pořádku. ACS je věčná a železná. Na nějaké Tvrdíkovi omluvy je pozdě po to co se stalo. Lepší a by ČR měla v Lize Mistrů reprezentativního zástupce čili ACS a ne někoho kdo ani není schopen zajistit bezpečnost na stadionu.

Je třeba tyto zkorumpované šmejdy pozavírat. A není to jen případ současné vlády ale i těch předchozích. Například řízená likvidace ČSA (každý ví kdo je zlikvidoval a doteď nebyl potrestán). Měli by jsme trestat korupci tak jako v Číně a nebo ve Vietnamu.

A co dělala předchozí vláda? Taky si jen nakradli a pro lidi neudělali taky nic, to jak se zdá lidem nevadilo. Potřebujeme krajně pravicovou vládu, která se bude starat o lidi. Ať tam je nebo byl Babiš nebo Fiala tak oba si plní jen vlastní kapsy. Po této vládě bude potřeba schopný krizový manažer aby to tady dal do kupy (ie. Pan Křetínský) ten má narozdíl od Babiše nebo Fialy mozek.

Pokud-li se ČR chce do budoucna kvalifikovat na ME nebo MS tak musíme mít trenéra ze zahraničí. Koubek a jakákoliv taktická příprava selhala, špatná střídání nebo netrefená sestava. Absolutně nekoukatelný fotbal.
1