Konečně prezident, za kterého se nemusíme stydět, což nelze s jistotou říct o většině zde diskutujících, ti musejí mít smutný život teda 🤣
Prdy 3? 🤣🤣🤣
Svět se v pr del obrací 🤮🤮🤮
Hlavně o tom pište blbouni, pak se nedivte, že furt někdo cpe love do Bitcoinmatu anebo jen někomu předá na ulici 🤣
A už je to tady, musím rychle do papírnictví, než ho zavřou 🫤
Nevěřím svým očím, jak se "opět" dostaví déšť? Tomu nějak tady v Brně nerozumím. Ale to bude asi tím, že su z Brna 🤔
Tak, a teď si vás kúpím všecky 🤷
Naprostá spokojenost s MOLkou, aspoň v Brně na Bítešské. Cena za 100ku benzínu 43,50. Kdo má takovou cenu 100ky? Nikdo ☝️
Takže tu máme zase zaplacený článek - chce se mi 🤮🤮🤮
Ten Dědek musí brát dobrej matroš 🤣
Takže zítra je benál levnější o 3kč aspoň? 🤣
Fotky bez trapných hvězdiček resp. cenzury budou kdy? 🤔🫤
Konečně prezident, za kterého se nemusíme stydět, což nelze s jistotou říct o většině zde diskutujících, ti musejí mít smutný život teda 🤣
115