

Hrajeme připosraně. Jinak to nazvat nejde. nesnažíme se dát gól, snažíme se gól nedostat.
Když na konci JAR tlačí, otevřou obranu, tak tam Koubek pošle dalšího obránce? Dokud bude tahle taktika vítězit, nezlepší se to.
Proč se Bruckner nebál útočit? Protože když gól dáš, můžeš vyhrát- Když ho nedáš, můžeš přinejlepším remizovat.

Nikdo neznáme skutečný stav zvírete. Takže je tady taky ve hře varianta, že pes byl opravdu nevylécitelně nemocný, pani to nechtěla rešit, protoze to rostě zvládnou. No a manžel to prostě vyřešil jedinou možnou cestou.
Celý živit mám zvířata a tohle je to úplně nejtěžší rozhodnutí.

Pokud to bude dál s Koubkem, tak zůstaneme tam kde teď jsme.
31