Je to nehoraznosz ,nejsme prezidentský stát .Předčasna volba prezidenta je na místě
Kalousek👍👍👍👍
Kateřina super👍
Macinka 👍👍👍🇨🇿🇨🇿🇨🇿
Současná vedra jsou normální ,jen idiot tomu dává vinu klimatickým změnám ,dělo se to před sto lety ,před dvěstě lety ,je to ciklus
Macinka 👍👍👍👍👍
On to dobře věděl to bylo domluvené ,tak ať nehraje divadlo
Soudruh dosáhl svého s pomocí kamarádů v Brně .Čekal někdo něco jiného?
To je nejhorší prezident ,záměrně nepíší český protoze není český prezident
Babiš a celá nová vláda ,super práce ,jen tak dál 👍👍👍🇨🇿🇨🇿🇨🇿
No od Fiali to sedí🤣🤣🤣🤣
Jak se už několikrát ukázalo Turek měl a má pravdu
Je to nehoraznosz ,nejsme prezidentský stát .Předčasna volba prezidenta je na místě
11