

Ústavní soud tímto předběžným rozhodnutím zcela popřel nezávislost ÚS. Toto rozhodnutí jen potvrzuje že i ÚS je podporovatelem bývalé vlády a dále podkopává snahu o sklidnění emocí.To že rozhodl ze dne na den by se mělo nechat zapsat do "Guinnessovy knihy rekordů".V historii ČR nikdy takhle rychle nerozhodli.A jen pro pana Kvasničku "pro mne to skvělá zpráva není".Tak že si opravte to tvrzení "pro nás všechny"

Možná by mohl autor příspěvku Stránský navrhnout pánům ředitelům ČT a ČR aby si v budoucnu snížili platy na republikový průměr a přestali si vyplácet milionové odměny. To samé by mohli udělat i manažéři kteří jsou placeni za h.v.o a nemuselo by se propuštět.A určitě by zůstalo dost peněz na provoz ČT a ČR.

Divím se proč rozvědčík Pávek se chce zůčastnit jednání vlády. Tam přece žádné děti ze škol a mateřských školek nebudou. Že by chtěl předložit návrh aby mohli volit děti už od pěti let a nad třicet let už by se to zakázalo?

Je zajímavé že poslanec a kamarád předsedy KDU-ČSL Grolicha má taky stavbu na černo a dostal rok na na doplnění dokumentů. A přitom ji postavil na břehu přehrady. A pan předseda se raději nedostavil když se probíhalo hlasování a odstranění černé stavby. Nechtěl prý proti kamarádovi hlasovat.

Tohle je zase protivládní článek, který má za úkol podpořit bývalou vládní pětidemolici. Pokud moderátor straní stále opozici
je potřeba se ozvat. A ještě za tenhle protivládní paskvil žádat od čtenářů finanční podporu je troufalost. Pokud máte málo peněz vezměte do ruky lopatu a běžte si přivydělat.

Jeho manželka soudružka politručka není žádný motor ale nenažraná mlátička,která vysává peníze státu.Mluvilo se tu pořád
o tom že je zvyklost aby prezident jezdil na samit NATO.Ale taky tu byla zvyklost už od vzniku republiky že prezidentovic manželky nebrali žádnou apanáš.Ale tahle nenasytná soudružka tu zvyklost přerušila.
27