

Pardon,ale takhle slibuje už mnoho let.
Výborný fotbalista, zoufalý manažer.Opravdu zoufalý..
Další pokus opět ve stejném scénáři??
Další marná sezóna.
Víze NULA!!!!
Naprostá a absolutní!!!
Nesoudnost a dnes snad už i drzost opakovat stejně chyby nezná mezí.

Krátké trvání má hlavně selský rozum,
kterému nebylo ani jednou ze zúčastněných stran povoleno se účastnit.
Každý mele své demagogické,politicky mířené nesmysly,jen aby vytřiskal nějaké plus body.Ve své naivitě obě strany myslí,že právě ony.
Národ a selský rozum je bit jak žito
Ale to je právě důkazem,oč těm šaškum jde.
O jejich koryta.!!!

Od počátku tohoto konfliktu říkám, že šelma zahnána do kouta neuznává žádná lidmi uznaná pravidla.
Rus je tvor mstivý.
Ideály o porážce Ruska narazí právě na tuto lstivost.
Oni se nezastaví před ničím.
To je ale problém celé planety.
Někteří to stále nechtějí vidět, ovšem pravda je jinde.
Opravdu rád bych se mýlil.

Mnohokráte jsem musel po potupně vystáté frontě u pokladny ještě reklamovat cenu uvedenou u zboží v regále a na pokladně.
Inu,papír snese všechno a nepozorni jsou bití jak žito.
Jen další neschopnost tohoto státu vůči nadnárodním řetězcům.
Otázka zní?
Je to zdarma..???

Odporné a zavrženíhodné postoje.
Inu koryto je prostě nejvíc.
Ten člověk to nemá zapotřebí,ale i tak pozbyl soudnost.
Viz p.Rosicky a Sparta.
Je to zrcadlo doby.Stejne tak politika.
Odporný hnus.!!!!