To je elita národa. Nakonec se budou přetahovat o židli u stolu.
Kdyby ČR někdo nedejbože napadnul, tak to stejně dopadne jako v roce 1938.
Prošetřit a vyloučit.
Bude rozflákaná a zaplatíme to všichni. :-(
EU se přeměnila ve fantasmagorický projekt. Doufám, že se brzo rozpadne.
Tak zase bude co opravovat.
Na zpravodajství ČT se již roky nedívám. Kdyby ČT zrušili, mě chybět nebude.
EU se přeměnila ve fantasmagorický projekt, čím dříve se rozpadne, tím lépe.
Zase ti cizinci....
To je dobře, možná se nakonec ukáže, že na ČT už téměř nikdo nekouká.
Už kvičí.
To je elita národa. Nakonec se budou přetahovat o židli u stolu.