To je komedie.
Kupka hnoje zase perlí.
Ta má dost.
Čest jeho památce.
OK
Je to nespravedlivé,to pochopí snad každý.
Komik a jeho svět.
Hodné špatný výkon a konec v 1 kole.
Jsou to komedianti.
To je zase typický český žvást novináře.
Lepší žluté Česko než betonové monstra atd.
Ostuda a bída.
To je komedie.
59