

Je zajímavé ,jak naši politici procitnou,když už nemají na dění žádný vliv. Když mohou, tak se flákají ku stravě, cestují kam mohou , nic neřeší kromě toho, z čeho kyne nějaký prospěch. Jak přijdou o koryto, hned vědí co by kdyby a ještě víc. A nejhorší ze všech je právě ta nevyzralá pirátská mládež, v čele s Hřibem, který si může přisvojit jméno hnojomet.

Nechápu, že to někoho překvapuje. Kupka je typickým představitelem politika minulých dob-stačí, že umí mlátit prázdnou slámu drze a bez studu. Bohužel pro nás se to dostalo i do dnešní politiky. Hlavně to bují v ODS. V ní snad ani jiný politik dnes není.

To dostal Rath za 7 mega ! Asi máme dvojí měnu ! Advokátní komora by měla být pro takové své výtečníky pojištěná.