

Silně mně to připomíná Národní pouť na Velehradě 5. července 1985, kde byl ministr kultury také vypískán. Tehdy to představovalo nepoměrně větší odvahu poutníků protestovat v agenty STB prošpikovaném davu. Nyní návštěvníci festivalu vypískali bývalého agenta STB jako představitele současného vládního režimu. Inu, na Slovácku to neměli křiváci nikdy lehké. 🙂

Silně mně to připomíná Národní pouť na Velehradě 5. července 1985, kde byl ministr kultury také vypískán. Tehdy to představovalo nepoměrně větší odvahu poutníků protestovat v agenty STB prošpikovaném davu. Nyní návštěvníci festivalu vypískali bývalého agenta STB jako představitele současného vládního režimu. Inu, na Slovácku to neměli křiváci nikdy lehké. 🙂

Že by signatáři zvacího dopisu skončili v opovržení, je otázkou. Ano, někteří z nás jimi opovrhovali, ale jich samotných se to nijak nedotklo. Užívali si do smrti svého nahromaděného bohatství. Podobně se to nedotýká dnes bývalých agentů STB v současné vládě. Ač jsou některými z nás opovrhováni, mnozí je adorují 🙁

Měli by spíše odsoudit to své falešné vlastenectví. Vlastenectví není nošení odznaků se státními symboly na klopě saka a přitom odsuzování, vzbuzování strachu z potomků bývalých obyvatel žijících na území našeho státu. Nenávist vůči těm, kteří deklarují snahu o vzájemné usmíření a odpuštění, je prachsprosté náckovství.

Silně mně to připomíná Národní pouť na Velehradě 5. července 1985, kde byl ministr kultury také vypískán. Tehdy to představovalo nepoměrně větší odvahu poutníků protestovat v agenty STB prošpikovaném davu. Nyní návštěvníci festivalu vypískali bývalého agenta STB jako představitele současného vládního režimu. Inu, na Slovácku to neměli křiváci nikdy lehké. 🙂
28