A nebo na to neměl😂
Tak ať běhá rychleji a bude mu stačit i 10 km 😂
Rychlejší vyhrává a také bych nečekal, protože zastavit takové zvíře na krátkou vzdálenost je těžké.
Je to smutné, ale běhá maratony nahoře bez, protože tam nic nemá.
No, ukrajinský inteligent.
Tak měl Z a co ono je to snad zakázané není.
Tak to vyhrožuje to by bylo napadení co.
Bojovat se musí proti takové svoloči, co si myslí, že může všechno.
Pláč je zdraví na slzné kanálky 😂
Pěkný kousek, docela bych ho bral.
Copak to má strach srab.
No co, každý má nějaké kamarády.
A nebo na to neměl😂