Už je hodně trapný.
Kupka je stejně trapný šašek jako Fiala.
Trapnosti soudruha prezidenta neberou konce. Ať mu večeři v Ankaře zabalí do krabičky a Babiš mu ji po návratu předá, když o to tak stojí.
Kolík dostala za moderování od poplatníků? Asi dost když nyní kvičí.
To je hloupý žvást. 🤮
Chudinka, nechtějí ho vzít na výlet a teď kvičí.
Má pravdu. U nás zbytečné řeči od opozice a novinářů. Soudruh prezident nemusí být všude. Ať se jede projet na motorkách a bude klid.
Banda šílenců vedená Fialou , Stanjurou, Rakušanem, Hřibem. Opravdu dokázali své schopnosti a lži.
Pravda není urážka. Fialové Fórum 24 to nechápe.
Kde má koště, zametačka podvodů ODS?
Stále se usmívá jako jelito,ale hlava prázdná.
Soudruh prezident byl na motorkách v Brně to mu musí stačit 🤭🤭🤮
Opravdu bude ČT někomu chybět? Přehnaný optimismus. ČR rozhlas asi také moc občanů neposlouchá.
Už je hodně trapný.