Koubek vs Visinsky střídání, tak to je úžasný co nám oba řekli 😀
A máme z toho omeletu
Nejlepší hráč první půle vystřídán 😀
Je to marný, je to marný, je to marný...
Komentátoři jsou jediní kdo věří 😄
Ještě že se Zdislavě nic horšího nestalo a je v pořádku.
Já bych se šel válet
Vidím vás Donalde, slezte z toho lustru....
Teď by měl vyjít nový článek, že je ropa zase nad 100 doláči 😀
Naši hraju hůř než píská rozhodčí. 😀
To jsou zápasy Zvláštní školy: " Já neumím hrát fotbal, motam se tak jak vrtule..." Kdepak korupce 😀
Takhle bezhlavě vraždit 🤔
Koubek vs Visinsky střídání, tak to je úžasný co nám oba řekli 😀
5