

Zde se jasně ukaže zda Ústavní soud a jeho soudci jsou pravou zarukou ústavnosti v ČR nebo jen figurky které jmenoval president a kteři dudíž ,,kopou,, za ty všechny strany co prohrály volby a neuměji se s tim demokraticky smířit.
No nechme se překvapit.

Pokud pan Kuba se chce koaličně spojit s ODS tak je to pro mne osobně veliký smutek,věřil jsem že se odstřihne od ODS,ANO,socanů ,TOPKY A STAROSTŮ a vytvoři středovou stranu pro celé politické spektrum voličů.
Bohužel budeme li volit Kubu nepomůžeme si ,jelikož budeme tim pádem volit ODS šmelinaře s Bitcoiny a defraudanty statniho rozpočtu,Starosty s jejich mafianskymi praktikami a TOPKU která se už předvedla co umí a jaký má vztah k sociálni politice....

Myslim že bude velmi těžké dokazování jelikož po Blažkovi nastoupila na jehi post dáma s jasným úkolem z ODS a to vyčistit vše co by bylo možné použit pro prokázání této trestné činnosti a tak i pan peofesor a celá ta tlupa kolem něho odešla pouze do opozice a to ,,s čistým štitem,,.
Proč asi pan Staňura neodevzdal služebni mobily a notebook a zaplatil směšnou zustatkovou hodnotu za ně.
Myslite že mu tak přirostly k srdci že se jich nemohl vzdát?...

Pokud bude ,,zakon,,postupovat u všech stejně ,je to v pořadku.
Jsem zvědav zda stavebni úřad v Karlových Varech předá exekutorovi na zbouraní černou stavbu Ruského občana která vznikla nad městem.
No uvidíme, zda jsiu si všichni před zakonem rovni.

To samé se dá napsat o USA,Francii,Rumunsku atd..
Všude je to stejné.
Ano,članek.je zajimavý,rad čtu nazory pokud jsou popsany nezavisle a po pravdě.
V dnešnim světě se pomyslné ,,nůžky,, mezi chudobou a bohatstvim rozevřely až přiliš.
Všichni kritizuji Činu,ale všichni ji dáváme vydělat a diky jejich...

Před volbama byli hlasnou troubou pravice.
Nestrannost a oběktivita je pro ně pokud jde o levostředové strany ,,španělskou vesnicí,,.
Jake ohrožení demokracie když se chovaji nedemokraticky.
Ano,ohroženi bude pro pravici v tom ,že jim nebudou moci list do pozadí a zamlčovat jejich průsery.
Čapí hnizdo slyšime deset let,ale bitcoiny a sekera Piratů v digitalizaci jako by nebyla.
1