

No tak pro mě je jeden z nesilnějších zážitků repre z MS Sadílkovo naprosto nesportovní gesto mazání chleba po vstřelení gólu JAR. Takhle mu to mohla mazat celá obrana Koreje včetně gólmana, kdy nedal v závěru tutovku nad tutovky... A jinak k tomu vystoupení repre - mohli byste začít tím, že prostě začnete hrát fotbal, to se na tomhle MS dařilo asi 6 minut… Což je na MS právě ve fotbale docela dost velký problém….

Koubek je ještě trenér národního týmu? Při vší úctě, vypadá to, že MS ho úplně semlelo, to byl festival nesmyslných a tragických rozhodnutí. A jeho postoj potvrzuje, že ztratil jakoukoliv schopnost sebereflexe. Protože po tomhle propadáku nesložit funkci- to je tedy silná káva…

No to bych se spíš divil, kdyby tihle Babišovi loutky mluvili jinak. A to nálepkování a hodnocení jaký kdo je mi už začíná lézt krkem u všech.
2