Tento člověk je fakt komediant,dělá jak malé dítě před hračkárnou,když mu máma nechce koupit autíčko.On si pořád hraje na generála a chce si prosadit svou věc.
Summit NATO bez Pavla: Má prezident podat kompetenční žalobu? - Seznam Zprávy
Co si to tento neumětel vůbec dovoluje někoho kritizovat.Sám jenom blábolil nesmysle a nic kloudného z něho nevypadlo. At' raději zaleze zpátky do kanálu a drží pusu.
Tohle jde za hranice mé představivosti. Fiala drsn...
forum24.cz
192
Abyste viděli další příspěvky, je třeba se přihlásit.
Tento člověk je fakt komediant,dělá jak malé dítě před hračkárnou,když mu máma nechce koupit autíčko.On si pořád hraje na generála a chce si prosadit svou věc.
112