

Pan Macinka je nejlepší ministr kterého jsme kdy měli zato prezident 💔 jak je možné, že soud rozhodl tak rychle? To není normální a umanutost prezidenta jet na samit až nemocně nebezpečný. 💔🇨🇿 Nechci takového prezidenta💔🇨🇿 je k politování

Prezident už neví jak by se tam dostal, vše ignoruje, tak čí je to stát a vláda jeho? Neskutečný měl by se hned odvolat. Nechci takového nemocného prezidenta, to už se jinak nedá hodnotit. Ať se nechá léčit.💔🇨🇿

Pan Fiala by si měl vzít koště a jít uklízet ulice a konečně by dělal užitečnou práci. Myslím, že by si potom vážil svá slova. Stačilo kdyby to vydržel jeden měsíc 😂💔🇨🇿 a vzít si sebou by mohl piráty naučil by je chodit dopředu a s koštětem by vykonali a hodnotnou práci.🇨🇿🍀🌹

Je to kultura neslučitelná s naší. Přečtěte si korán. Už i náš jsou mešity a kde v muslimských zemích stojí kostel? Muslim má povinnost likvidovat pohany, může s nimi uzavírat smlouvy pokud by mu od nich hrozilo nebezpečí. Muslim je doma kde stojí na zemi a my jim tu překážíme. Je to jejich svatá válka.💔 Naši předci nám přenechali hranice pro naši ochranu a my je málo chráníme, to by se mělo napravit.

Linda už ji ani nikdo nezná,zpívat neumí tak co. Koho zajímá její zmatené názory 💔🇨🇿