

A já doufám, že budeš prodávat tousťák za 5 Kč... Vždyť je to nehorázná cena... Tomu se milý manažere říká tržní ekonomika... Benzínky nejsou dobročinné organizace, stejne jako tvůj Agrofert... Cena se odvíjí od nabídky a poptávky... Stačí snížit DPH, spotřební daň na pohonné hmoty a cena dolů půjde..

Já si myslím, že o změnu ústavního práva a zvyklosti se snaží právě vláda které je tohle nemeho členem...
77