

A takového prosťáčka udělají ministrem.🙄🙄Babiš se kvůli svému nevydání k soudu opravdu totálně ztrapňuje.Vždyť to v zahraničí sledují a v NATO macička nikdo nezná.Pavel je býv.generál a nositel nejvyšších francouzkých vyznamenání za hrdinství v boji.Macinka se bojí,že na jednáni bude na třetí koleji.

Paní ,,rádoby herečka " nechápe rozdíl mezi ponižováním a urážkou a už vůbec nechápe co je ustavní pořádek.Ona by si to nechala od takových budižničemů a udavačů líbit???Jestli ano, tak potom nemám co bych dodal.

A co zrušit volby a senát? Dát znovu do ústavy, že jediná strana ,ktera tu může vládnou jsou motoristi.To by tomu blbovi vyhovovalo.Opět jeden s nedemokratickým mozkem i když o jeho existenci pochybuji.

No jo to se slibuje před volbama, když nedržíš kasičku.Hlavně zblbnout pár negramotných voličů nakecat nesmysly jakože vyženeme ukrajince,zvyšíme důchody a utečeme z NATO a EU a budeme se mít jak prasátka v žitě.Jsme na vývozu do EU závislý,kdyby EU zavedla cla na naše zboží,tak můzeme jít tak leda na pastvu.To lidem pan japonec neřekne, že?

Sám Babiš tuto partaj v televizi označil za xenofobní a rasistickou a prohlásil ,že by nikdy s ni nevytvořil koalici.Mám to nahrané stejně jako prohlásil,že nikdy nepůjde do politiky.
2