

at si to ty tupouni plati sami kdyz se z toho muzou tak potento...Na CT 30 let nekoukam a ani omylane zapasy nesleduji, tak proc to mam platit. Mi rovnou muze stat vyplacet davky na deti kdyz deti nemam, ale muzu je mit... (asi tak jako muzu sledovat CT)

Vubec to neprekvapilo. Stejne jako opozice si mele svoje, ale co chteji obcane absolutne ignoruji.
Naopak by prekvapil kdyby se zastal teto zmeny, protoze to divadlo kolem je trapne. Co ty okolni zeme, ty jsou jako nedemokraticke, nesvobodne atd?

LoL kdyby v EU nesedela ta banda tupcu co vymysli pridelani vicka na petku a jak lidem zneprijemnovat zivot jejich dutovymysli, tak bychom mozna uz nejakou technologickou metu dosahli. Ale pri te byrokracii, cenach za energie, omezeni a zakazy, tak to je potom tezke s celou EU.

7 miliard za rok vytazenych z kapes lidi, ted to prejde na stat = 7 miliard lidem zustane a muzou to utratit za co chteji a odvedou z toho dane statu. Kde je problem?
35