Takže tam pojede, ten, který neví bez povelu co má říct, druhý je přerostlé děcko a vede je ten kdo neumí říct celou větu česky.
ALE člověka, který dlouhou dobu působil ve vrchním velení necháme sedět doma.
To je tak GENIÁLNÍ 👍 strategie.
Co by českému fotbalu snad nejvíc pomohlo?
Debakl, ALE pořádný.
Být majitelem, tak pozorně poslouchám, co se kolem mě děje.
Protože po létajícím BZZZ, pak většinou bývá BUM.
Auto bez pedálů a volantu je jako ženská bez reprodukčních orgánů
Přesně z tohohle důvodu jsme popelnicí Evropy.
Nezajímá nás, co jíme.
ALE za kolík jíme.
I kdyby to bylo lejno, stačí tomu dát ceduli 50% sleva.
Pět vtipů v jedné větě.
1.) Do Agrofertu přišla kontrola z finančáku,
2.) vyměřila mu pokutu,
3.) Babiš ji zaplatil,
4.) bez řečí,
5.) že svého.
Co se říká rebelujícím pubertálním
potomkům 🤔?
"Dokud tě živím (platím), tak mě budeš poslouchat!"
To prohlášení tesat do kamene .
Napadá mě přísloví.
Nouze naučila Dalibora na housle hráti.
V Ostravě mají zajímavý přístup ke kvalitně odvedené práci.
Dostanete padáka.
Za 1.) Do Agrofertu přišla kontrola z finančáku,
za 2.) vyměřila mu pokutu,
za 3.) Babiš ji zaplatil.
za 4.) bez řečí.
za 5.) ze svého.
....a taky v čem bydlí.
Já bydlím v šestém patře panelového domu na sídlišti.
Takže buď počkám než se jedno nabití baterie zkrátí na minuty nebo budeme z balkónu ze šestého patra "házet" prodluzovačku.
Takže tam pojede, ten, který neví bez povelu co má říct, druhý je přerostlé děcko a vede je ten kdo neumí říct celou větu česky.
ALE člověka, který dlouhou dobu působil ve vrchním velení necháme sedět doma.
To je tak GENIÁLNÍ 👍 strategie.
9