

Nedělám si žádné iluze, že takových podobných dotačních podvodú by se našlo více. Hrdina Babiš, který v tom teď nechá vymáchat svoji podřízenou, však musel počítat s tím, že vstupem do politiky na sebe a svoje podnikání ještě více upozorní. A nyní svoji imunitu vymění za koaliční spolupráci s populisty i extrémisty. Tím se nesmazatelně zapíše do historie naší země. Hlavně, že jsou jeho voliči spokojeni.

Jak mě hra Slávie před pár lety bavila, tak v poslední době ji sleduji stále méně. Ano, titul získá, ale v LM opět padne kosa na kámen. Trpišovskému nelze upřít úspěchy a za ně ať má v Edenu sochu v nadživotní velikosti. Ale pod ním se teď už tým nikam neposune, naopak. Nesmyslnými nákupy hráčů počínaje a nekoukatelným fotbalem konče......

Je šílená ostuda, do jakého spolku jsme se díky zahraniční politice prezentované Macinkou dostali. Jediným cílem MAGA šílenců společně s Putinem je rozložení Evropy, ke kterému jim tento náš užitečný idiot dobře poslouží.

Skvěle napsáno, autor trefil hřebíček přesně na hlavičku. Týmu opravdu chybí všechno, co z něho dělá jeden skvělý celek. A myslím, že přes noc se toho těžko příliš změní. Hlavně ať to dnes není ostuda, ať nejsou naši playeři pro smích celému světu...

No paráda. Donald bude konečně spokojený. Medaili si pověsí doma na nějaké dobře viditelné místo a při pohledu na ni si vždy řekne: "Jsi skvělý Donalde, naprosto skvělý, nejlepší člověk na celém světě, který zastavil a zastaví všechny války".

To je přece nad slunce jasné. Je třeba aby Motoristé na MŽP splnili zadání, které mají od svých hlavních sponzorů. A takové figurky jim k tomu dobře poslouží.
43