Je mi líto toho ubožáka Pávka, vzali mu hračku a prázdninový výlet s dobrým dlabancem 🤣😂
Super zpráva dnešního dne. Ať jede oblbovat mládež a děti do škol, jak činí stále 🤣
Pražáci mají milióny chvilek na cypoviny. Užijte si to, Pražákům těm je tu hej...., ti nikdy do pořádné práce nezablouděj🤣
Ať si nechá své rozumy pro sebe, na to tu máme erudované ekonomy a ne válečného štváče a lampasáka, který již nyní si dělá volební kampaň.
Za minulé fialové vlády se nic takového asi nedělo, neboť tyto informace nám zatajovali a byly tabu.
Přeji všem lidem a tím i výherci hlavně pevné zdraví a zajisté i to životní štěstí, které je také potřeba.
Pražákům těm je tu hej....ty o pořádnou práci nezavaděj. Když mají Pražáci hodně peněz , tak ať klidně platí i za nás, nám to vadit nebude.
Válečný štváč zase promluvil!
Ty Amíci jsou pěkně vychcaní, proč si ho nepřevezou k sobě do USA, ČR jim opět poslouží jako jejich poslušný přisluhovač.
Vyčůraní Amíci, nám je pošlou a sami si je do USA nevezmou.
Podle seznamu.cz jsou hrdiny, hrdinkou osoby, kteří nemají premiéra v oblibě a měli být tím vyznamenání např. Řádem za hrdinství 😂
Ty zjištěné případy jsou jen vyrchol ledovce....Za dobrotu na žebrotu.
Je mi líto toho ubožáka Pávka, vzali mu hračku a prázdninový výlet s dobrým dlabancem 🤣😂
5