

Blbost v civilizované zemi by u US neseděli kámoši prezidenta tak nemelte blbosti vašnosti a řekněte na rovinu Macinka měl pravdu jde o puč a hotovo bohužel jsou to všechno pozůstatky komoušů a proto to všechno dostává takový punc rudých noků tak se chovali komouši dříve a je vidět že jim opět nic neschází se chopit moci a kvůli tomu lidi cinkali aby jsme opět zažili zvůli soudců kolika lidem tak rychle US pomohl HA HA ani jednomu milánkové a tak můžete porovnávat

Přesně tak se chovali komunisti jo aha on vlastně komouš je bravo a už je to tu zpět vláda rudých noků začíná to se máme na co těšit já už to zažil proč mě to nepřekvapuje ale pro lepšolidi to bude problém až jim začnou brát majetky dají náhubkovej zákon a už se frčí

To hle je dokonale zorganizovaný komunistický převrat komunista na hradě další u US a a takhle to dopadlo hlavně že lidi cinkali a komunisti jsou zpět tak to jsem si té demokracie moc neužil porušením ústavy to začíná kdy nám začnou brát majetky mafie je to dost velká a rozlezlá po celém státě a brzo nám zakážou i kritizovat Fiala to už začal a tenhle to dokončí a ti lepšolidi jim ještě tleskají kdo komunisty nezažil tak zažije

Dva Ústavní soudci z dvanácti kteří mají páteř klobouk dolů ti ostatní pravděpodobně komunisti až za hrob a pak mám mít důvěru v ústavnost bohužel tu jsem dnes definitivně ztratil proč věřit v to co nefunguje a je to místo apolitické politické proč věřit darebákům kteří byli zvoleni bývalým komunistou komunista jednou komunista vždycky a vy chcete něco říkat o Rusácích to hle je důkaz jak funguje politika na příkaz díky za ukázku komunisti nám zkazily...

Ale ne Petře to není pokus to je puč komunistů jak v padesátých letech a opět je tu spousta těch lepšolidí kteří jim na to naskočili ano komunisti se vracejí a US jim asistuje sedí tam samí soudci co soudili za komoušů co je větší důkaz než to to okamžitě je všechny odvolat i s tím na hradě než bude pozdě

Komunista na hradě komunističtí soudci US rozhodnutí jak za komoušů tak to jsme dopadli komunisti jsou zpátky se vším všudy na co jste lidi cinkali jestli tady za to tak to je bomba když US jedná jak jedná nemůžu než nevěřit že tu svoboda a demokracie už neexistuje tohle důkaz anarchie proč dodržovat zákony když tihle darebáci ty zákony sami porušují hnus v přímém přenosu

Všichni víme že pokud bude nekompromisní NE pokud se budou migranti už na moři vracet zpět pokud budou hranice EU hranicemi a ne bránou pokud se sociální dávky srovnají po celé EU stejným dílem nula pokud bude povinná řeč a práce není o čem mluvit a nic si nemusíme nalhávat pokud bývalí kolonisté mají mindráky tak si je musí vyřešit sami s tím jim nepomůžeme mi to nedělali

Pokud politik použije kompetenční žalobu pak můžeme zrušit volby a rovnou použít soudcokracii pokud dojdou argumenty použijí se kamarádi jmenovaní do US ubohost to ta Ankara musí být velmi zajímavá asi prachy nebo prachy a zbraně zbrojařské loby jede na plné pecky když se tam tak cpe

To hle je puč do předu připravený skupinou kolem presidenta a US už ta rychlost překvapuje to že se Babiš nezbavil lidí na ministerstvech policejního presidenta ukazuje že podcenil opozici která mu ukáže že podcenit nepřítele se nevyplácí ale spousta lidí kteří opozici fandí neví že to co přijde bude horší než když tu byli komouši oni se potřebují jen dostat k moci a náhubkový zákon pana Foltýna jsme už zaznamenali ale ten bude potom platit pro všechny...
2