

Opravdu hloupý nápad prezentovat tuto lokalitu celému světu !
V osmdesátkách jsem tam chodil za čistou vodou, honil nás tam hlídač, v devadesátkách se začal úměrně zvyšovat počet návštěvníků, od těch dob tam nechodím ... po zvěřejnění tohoto článku, bude z místa lunapark obložený extrementy.

Stejně jako kdysi kdesi v Polsku. Tam to byla hodná raketa, zde hodné drony, buďme tolerantní !
Co trefí příště ?

Prospěchář a spolupracovník StB. Zpěvák s akcentem, dikcí a srdcem. Rozporuplná osobnost, kterou dohnalo svědomí a později vnitřně velmi trpěl.
Jeho omluva byla čitelná a upřímná, osobně ji vnímám jako akt smíření. A nevím o jiném přisluhovači StB, který by se takto zachoval, naopak, jsou na to, jak plnili rozkazy ještě hrdí !
Jime, mistře z Transporty, zahraj tam nahoře, to co jsme od Tebe měli rádi ! R.I.P.

To je ta dáma s partnerem, kterého si v GB spletli s hlavou státu ?
Ostuda.
1