

Jestli si Pávek myslí, že tou žalobou se něco změní k lepšímu, tak se mýlí. Lepší to s vládou nebude, bude to ještě horší. Jsem zvědav, jak se mu za takového vztahu s vládou bude líbit ve funkci. Jde mu jen o své korýtko. Podruhé již kandidovat nechtěl, copak se změnilo. Zjistil, že se má ve funkci dobře, spousta výletů a přehlídek. Kde by k tomu v běžném důchodu jinak přišel.

Je to bohužel ubohý prezident. Stále jen brečí. Tak uvidíme, zda si něco vybrečí u US. Dle mého názoru a dle výkladu ústavy, je pouze na vládě, koho schválí, kdo pojede na summit Nato. Nikde už není psáno, že prezident musí být všude. Dle mého názoru, nemůže Pávek tento spor vyhrát.

Svůj podíl na tom mají právě i novináři, kteří těmi svými články, komentáři a postoji vůči paní Mrazové podněcují v lidech nenávist. Pak to takto dopadá. Měli by se všichni tito podněcovači z řad novinářů, politiků, ale i běžných občanů nad sebou trochu zamyslet a zbrzdit.

Evidentně, si stále ze všech dělá pan tzv.Zilvar blázny, což bylo zřejmé již v minulosti v době před nástupem do výkonu trestu. Další smutný příběh je s korupcí, co se týče znaleckých posudků psaných na míru. Tedy, kdo má prachy má skoro všechno. A kdo s tím co bude dělat? Bude to takovým lidem stále procházet? Jak k tomu přijdou obyčejní lidé?

Pávku jen to ne!!!Nevím, kdo tě bude volit po tom co tu předvádíš to trapné, ubohé a uplakané divadlo. Máš bohužel štěstí v tom, že máš na své straně ta "nezávislá" média a skupinu Ústavních soudců. Nevím o nikom z mého okolí, kdo by tě chtěl volit.Doufám, že u voleb pohoříš, jak papír.
129