

Z trošku jiného soudku, ale... Kolik emisí vyprodukuje vystřelení a následný výbuch jednoho dělostřeleckého granátu ? A jedná se milióny kusů za rok. Atd..... My řešíme " kličky u oken" když máme schnilý krov a podmáčené hroutící se základy u domu. To je jen malá poznámka k současným "ekologům".

Ajaj, to je zlé. Ti ośkliví mu zkazili další zážitkový výlet.
Co by tam asi dělal ? Přečetl nicneříkající projev od pana Koláře ?
107