

Jenže každý "utrácí" své peníze za to, co sám chce, tak je jedno, zda je prokouří nebo projí nebo třeba prop.... Ale proč platit za něco, co jsem si neobjednal, nechci, či nepotřebuji a nehodlám využívat? Financování veřejnoprávních médií lze řešit i jinak, například jako streamovací služby. Kdo chce, ať platí, kdo nechce, nebude mít přístup. Proč se tak držíme něčeho, co v tržním hospodářství již dávno nemá své místo? Jestlo ono to náhodou není tak, že by...

Platit za něco co nechci, něco, co jsem si neobjednal a bez čeho se obejdu bez jediné slzy.Platit za nevyžádané služby? Přinejlepším to zavání vpacením jakéhosi výpalného či je to něco jako vydírání? Kdybych si mohl sám vybrat, ale to nemohu. Ach jo.. jako za "komára". Drž pusu a plať.

Nutit mne platit za něco, co nevyužívám se mi pranic nelíbí. Zase se budou brát peníze těm, kteří jich mají nejméně. Ti, co jich mají dost se nad tím ani nepozastaví, to je mi jasné. Ale co už, tady všechno zaplatí ti, kteří mají nejméně.
Považuji to za nevyžádanou službu, nic jsem si neobjednal, nechci to, tak proč bych měl za něco takového platit...

Tak jo, nechte ty hnusné důchodce vychcípat, vždyť jen celý život dřeli jako koně, teď už jsou vládě k ničemu. Oni totiž neměli jak spořit na důchod. Tak co s nima, ať třeba jedí hlínu a bydlí v sudu. A Ti, co teprve do důchodu půjdou vám také jistě "poděkují". A může se vláda schovávat za jakákoliv čísla, svádět vinu na koho chce. Nedejte tedy peníze těm, co už jsou v dnešní době neschopní pracovat. Je mi z toho na zvracení.

Moc Vám to sluší :-)
10