81 let po válce a řešíme kraviny. Žiju v pohraničí, tedy Sudetech a vztahy s Němci, díky EU, nikdy nebyli lepší. Jsme všichni stejní lidé a jsme všichni Evropané a jen hňup to může zpochybňovat.
„Děkujeme českým přátelům.“ Sudetští Němci v Brně aplaudují vestoje - Seznam Zprávy
Čím dříve se jí zbavíte a není to lehké, tím menší pohroma pro zahradu a dům. Nejdříve mi zlikvidovali dvě vrby a pak se pustili do OSB desek a extrudovaneho polystyrenu.
Neberte do rukou obrovské housenky drvopleně obecného: Koušou a zapáchají - Médium.cz
To je tak, když bezvýznamné motoristické ego narazí na inteligenci a slušnost 🤷
24