

Tak strašná vláda nekompetentnich a morálně pochybných lidi tady za těch 36 let ještě nebyla.V jiných vládach se někteří takoví jedinci objevili, ale nebyla jich taková drtivá převaha jako nyní. Kdyby i další volební období měla pokračovat, pak by mě prepadaly úvahy, zda listopadova revoluce 1989 měla vůbec cenu, protože by nám vládla stejná sorta lidí jako před ní. Na druhé straně by to znamenalo, že většina národa se nezměnila, protože je schopna si takové lidí volit!

Paní Kantorova mluvi o " hodnotove" kandidature, ne jen o "programové ". Pak nemůže za hnutí ANO kandidovat, protože o hodnotách se u nich mluvit nedá. Sám Andrej Babiš i řekl, že on dělá " pragmatickou politiku, ne tu hodnotovou".

Plní všechny sliby, novináři se baví jen o konkrétním "malém slibu", který se neplní. A to jsou "jen" poplatky za veřejnoprávní media a deficity státního rozpočtu. No prostě prkotiny. Jinak "ad hoc" se vyslovuje "ad hok", nikoliv "ed hok". Měl by někdo vysvětlit panu ministrovi, že to není výraz z angličtiny, ale z latiny /pokud ovšem on ví, co to latina je, přece je "jen" ministr kultury/.

Bude fajn, když tu záležitost posoudí Ústavní soud. Aby to bylo pro podobné situace pro příště jasné a nemusely kolem toho být tanečky. Jinak je úsměvné, že na tyto summity jezdili Klaus i Zeman- oba nevojaci- prezident Pavel, který byl několik let nejvyšším vojenským představitelem NATO, tam nejede. Je to prostě Macinkova pomsta za Turka, ať vykládá Babiš něco o jiných duvodech. Babiš dříve říkal, když nechtěl zvyšovat vojenské výdaje, že se s prezidentem...
12