

„...Je to z mého pohledu projev eroze demokracie, protože lidé by měli věřit v demokraticky zvolené instituce a jejich nezávislost,“ ...EROZE DEMOKRACIE? Co tím má ministr dřepu na mysli? Když někdo vyjádří svůj názor, který je v rozporu s jeho, tak je to v rozporu s demokracií? To je snad PODSTATA demokracie - výměna názorů. Měl by raději běhat do schodů, než vykládat tyhle nesmysly. To je vážně tlupa zoufalců, tahle "vláda".

Celá tahle "vláda" je spolek zbabělců. Rozhodnutí odkládali na poslední chvíli, aby znemožnili rozhodování Ústavního soudu.Zdržování, zamlžování skutečnosti, výmluvy, okopávání kotníků, trávení studní - na to jsou experti. Nedovedu si představit, že by nás tihle ubožáci s krysí morálkou měli vést během nějakého válečného konfliktu. Fuj!

Á, tak aktuální verze pro dnešní den nebo alespoň pro dopoledne zní: 2% splníme. Tož snad to vydrží alespoň do večera. Kdo toho kašpara může brát ještě vážně???