Macek je fajn a to co je na hradě je tragédie.
A kde je obyč vůz pro obyč občana toho to státu ????
Ubohý zbytečný prezident.
Ostuda státu a ubrečenec co podá kompetenční žalobu přitom není kompetentní na nic.
To je zas kec...oblbování a lži..
On fakt není normální..
Benda a celá opozice + hradní brzda jsou zlo pro tento stát.
Čím větší nula v oboru a branži , tím víc kdáká : Ryba , Finková a další ..
Opustit by měl ten to člověk nejen hrad ,ale i tuto zemi aby nebránil rozvoji.
Po mě potopa , ale hlavně jak to sype...
Je to zbytečný jedinec i jeho podporovatelé jsou k ničemu.
A to je kdo ??
Macek je fajn a to co je na hradě je tragédie.
1