

Evropsky fotbal sledují skoro 40let,proto si dovolím poznámku k nomimanaci.Pan Tuchel to trošku prokoucoval a pár zmen bych tam udělal. A myslim,že to není jenom muj názor. Co se týče Česka,tak zatím sestavu většinou nechápu. V nominaci by určitě taky šly udělat zmeny,ale budiž. Smirme se s tím, že ve čtvrtek letíme domů. Kdybychom zázrakem postoupili,tak hned v dalším utkání vypadnem s debaklem.

Chudinky,zase je to určitě kampaň proti Babišovi a zase za nic nemůže. Voliči ANO proberte se už konečně.