

Tahle dohoda je totální kapitulace USA! No i tak je to určité zadostiučinění, že Trump je slabej a nekompetentní prezident! Když se s ním jedna v míru, je to ostrej hrdina. Ve chvíli, kdy je soupeř silnější než přespokládá, stáhne ocas mezi nohy a zmizí! 🤦♀️

Naprosto správné rozhodnutí. Jediný, kdo má koule na to ji podat! Nynejší vláda má jen plnou hubu keců, ale odvahu už ne!
Konečně se vymezí role vlády versus prezident. A doufám, že vládě se konečně alespoň v něčem utne tipec!
111