

Žádné překvápko.Jak máš prachy jde vše.Janoušek,kampelička,dozimetr,dotace agrofet i to burešovo hnízdo.A všichni se jen smějí lidem do očí protože jim se nikdy nic nestane.Všichni jsme si rovni a někteří jsou si rovnější.Komedie

To je strašná hra.Úplně bezzubé.Nějak to nechápu .Mě to příjde jakoby se ten tým dostal po x letech na MS kategorie A a nevěděl co dělat.Uplně je to bez nadšení,bez nálady....čtvrtfinále máme tak co se budem honit a snažit.Probůh co se to s něma stalo 😮

Už zase????,,Vždyť o co vlastně jde.Pokud se zruší poplatky,bude se to platit ze státního rozpočtu,tedy z našich daní...a vsadím se že to bude daleko více.Tak jako tak to budeme platit zase všichni jako doteď..Takže vlastně nechápu kde je nějaká pointa.Snad jen ta pointa že tam je spoooousta lidí co vlastně ani neví proč tam je,jen si pak v deníčku odškrtnou účast a pak si řeknou ,,,,,jsem lepšočlověk......

To je zase keců tady.Nějakej ňouma tady napíše článek plnej hororu a už to tady skoro každej balí a jak na to nemáme a je to slabá soupiska a podobně.Pokud by se vyhrálo,tak přesně Ti co tady brblají,tak naopak budou psát..já to říkal že vyhrajemeeeeeee.Hnus.Tak sakra,jsme Česká republika,jsme hokejovej národ i když malej,tak fandím,držím pěsti ať to dopadne jak chce a nebo nefandím,ale nerejpu

Tedaaa...Tady je ale slzavé údolí )) To by chtělo další Letnou,což?Nebojte..Mikuláš Minářů Vám to zařídí aby na tom zase něco trhnul.A tam můžete plakat hromadně )) ... Bože lidi co furt řešíte.Čekal snad někdo něco jiného?..Chleba levnější nebude a je jedno zda tomu šéfuje estébák Bureš či nejlepčí premiér od roku 38.Jak jeden tak i druhej bude kopat jen a jen za sebe.Vždy jde jen o to rozdělit společnost,poštvat lidi proti sobě...a to se pak vládne lépe...

No co dodat.Je to moc krásná žena
1