

Nejsme vůbec bohatý stát, aby živil hordy přivandrovalců, ať jsou odkudkoliv. Toto je jen špička ledovce. Proč máme podporovat v podstatě vojenské zběhy/pro rýpaly, mám na mysli muže/. Pěkně je přebrat a pokud nejsou z míst, kde je válka, tak šup zpátky. A teď očekávám smršť nadávek. Poslužte si, snesu hodně.

Díval jsem se na tento pořad. Ale takového shnilého lenocha, těžko pohledat. Vůbec nic v životě nedokázal, jen se takhle zřídit.
Není ničím. A navíc podváděl. Takový podobný jako on, už tady kdysi byl v českém vydání tohoto pořadu. Ten hledal chybu ve všem, jen ne u sebe. Všem jsem fandil , ale tento pokračuje v sebezabíjení!

Mám je tady hned vedle. Moc jim šmakuje naše pivo. Pijí jen to co je v plechovkách, protože kdo by se tahal s prázdnýma flaškama.
A navíc naplňuji naši státní kasu, díky DPH za cigára. Mám takový dojem, že jich 99% hulí. Máme plný barák smradu, který do nich táhne. Ale zase díky tomu tady nemáme žádné moly.

Model pro obyčejné lidi. Bratru za 1,15 mil. Uznejte, že je to za hubičku.
24